www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sambor już nie zatańczy

W szóstym odcinku „Tańca z Gwiazdami” odpadł znany m.in. z serialu „Tylko Miłość” Sambor Czarnota. Gorąco było na parkiecie, bo królowała samba, chłodno raczej – w ocenach jury.Szósta odsłona tej edycji Tańca z Gwiazdami to święto samby i american smooth. Z gorącą, latynoską sambą zmierzyli się Sambor Czarnota i Magdalena Soszyńska-Michno, Alan Andersz i Blanka Winiarska, Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król, Agata Kulesza i Stefano Terrazzino oraz Steve Allen i Anna Głogowska.

Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Agnieszka Pomorska, Marek Włodarczyk i Kamila Kajak, oraz Oleg Savkin i Katarzyna Krupa zmierzyli się z mniej może u nas znanym tańcem – american smooth.

Większych niespodzianek nie było, po sześciu odcinkach pary nabrały już tanecznej ogłady i prezentują się co najmniej poprawnie. Komu brak talentu na parkiecie, nadrabia go humorem i równie zabawną nieporadnością, jak chociażby sportowcy Steve Allen i Krzysztof Diablo Włodarczyk, albo talentem aktorskim, dzięki któremu gwiazdy maskują techniczne – w tańcu – niedoskonałości.

Po raz kolejny bardzo wysokie noty od profesjonalistów zebrali Alan Andersz i Blanka Winiarska oraz Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki.

Jak zwykle nie zabrakło też gościa specjalnego, tym razem był nim Danny, który zaśpiewał swój największy przebój „Tokyo”.


Wpisz komentarz

  1. 16 października 2008 18:45

    gabrysia1324:

    nawet sie ciesze ze odpadl sambor takie mial wlosy…

Podobne posty:

/* */?>