www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sambor Czarnota codziennie zdobywa Martę!

Już od sześciu lat Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska tworzą parę. Mimo to przystojny aktor sam przyznaje, że jest bardzo kochliwy…

Sambor Czarnota dobrze wie, że potrafi zrobić duże wrażenie na kobietach! I z wzajemnością…

 

Bywa, że przeżywam fascynację partnerkami na scenie i tylko cienka granica dzieli sztukę od prywatności – mówi Sambor Czarnota w rozmowie dla miesięcznika „Pani”. – Wcześniej zdarzało mi się za szybko pokazywać, że mi na kimś zależy. To było niedobre – przyznaje aktor. – Kiedy odsłonimy przed kobietą wszystkie karty, tracimy tajemnicę. Z drugiej strony, nie warto niczego udawać. Dawniej, gdy mi się ktoś podobał, próbowałem zaprezentować się jako bardziej atrakcyjny i przestawałem być sobą. Dziś wiem, że wszystkie pozy prędzej czy później zostają zdemaskowane. Dlatego nie intrygują mnie osoby uchodzące za ideał. W kobietach najbardziej cenię naturalność. Nawet jakaś niedoskonałość czy wada potrafią mnie zachwycić.

Dlatego Sambor lubi patrzeć na swoją partnerkę rano, gdy jeszcze jej twarz nie jest skalana makijażem. Aktor podaje wówczas swojej ukochanej śniadanie do łóżka.
Miło jest tak zacząć poranek – zwierza się romantyczny Sambor.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>