www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Saleta udusił Najmana!

Na ten wieczór czekała połowa Polski. Przynajmniej męska połowa. Saleta i Najman mieli wyjaśnić swoje kwestie na ringu podczas gali Konfrontacji Sztuk Walki.

„Marcin nie jest w ogóle sportowcem” – mówił przed walką Przemysław Saleta. Ale sobotnia walka rozpoczęła się od wściekłego ataku właśnie Marcina Najmana, po którym dwaj bokserzy, którzy niewiele mają wspólnego z MMA, wylądowali w parterze, gdzie Przemek został zasypany gradem ciosów rozbijających głowę.

Takiego przebiegu walki nie spodziewali się nie tylko eksperci, ale i większość widzów. Tym bardziej, że po przerwie zawodnicy ponownie zaczęli tarzać się po ringu. Ale tym razem górą był Saleta. Spokojnie przetrzymał chaotyczne ataki Najmana i zastosował dźwignię przedramieniem na szyję.

Wyraźnie widać było, jak Najman sekunda po sekundzie „odpływa” w niebyt i chyba tylko ostatkiem sił klepnął poddając walkę.

I wszystko jasne. Ta walka, ostatnia w karierze obu zawodników, miała rozstrzygnąć który z nich jest prawdziwym wojownikiem i sportowcem.

Nie jest tylko jasne, nad czym zastanawiali się zaraz po walce komentatorzy i poobijany, lecz uśmiechnięty Przemek Saleta, czy Marcin dotrzyma słowa i da sobie spokój z karierą „sportowca”. Kolejny raz udowodnił bowiem, że nie jest to miejsce dla niego.

aka

Saleta_Przemys?aw

Najman_Marcin


Wpisz komentarz

  1. 19 września 2010 05:33

    Tweets that mention Saleta udusił Najmana! | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Moda i Ja, TopStarsPl. TopStarsPl said: Saleta! the best 🙂 najman na deskach 🙂 http://bit.ly/c2fRQQ […]

Podobne posty:

/* */?>