www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sablewska tłumaczy zmianę swoich rysów twarzy

Czy to bajeczka z tych  „bajek” gwiazd?

sablewska_maja

Wy też to pewnie zauważyliście? Maja Sablewska bardzo się zmieniła. Ma inne rysy twarzy i większe usta. Cóż to chyba naturalne, że prasa od razu wietrzyła „botoksową kurację„. Ale najwyraźniej Maja nie chce zostać wpisana na listę polskich botoksowych lady, bo broni się przed tą „diagnozą”, jak tylko może. Tylko z jakim efektem?

Zobaczcie, co Maja powiedziała  na temat zmiany swojego wyglądu w rozmowie z radiem RMF FM. Cyt Se.pl:

„Jestem naturalną blondynką, jednak pracując z Dodą, byłam cały czas brunetką. Nieraz chciałam wracać do swojego koloru włosów , ale mi to odradzano, aż wreszcie dwa lata temu nadeszły w moim życiu zmiany: rozstałam się z Dodą i z moim ówczesnym partnerem.

W tym momencie postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić, żeby nie zwariować. Byłam związana z tym mężczyzną 6 lat i prawie otarłam się o depresję. Wtedy znajoma poleciła mi klinikę, która posługując się badaniami genotypu, czyli coś więcej jeszcze niż DNA ustala produkty, które absolutnie muszę omijać przy spożywaniu posiłków, i takie których omijać nie wolno. Po badaniach, okazało się, ze pożywienie, które spożywam powoduje migreny, złe samopoczucie, kilogramy itd. Ktoś może w to nie uwierzyć, ale zmiana żywienia spowodowała zmianę rysów mojej twarzy.

Oprócz tego, ze ustały moje bóle głowy i przestałam chorować. Poza tym uprawiam jogę, trochę medytuję. Jestem zwolennikiem pozytywnej energii”

Zapytany wprost: wierzycie …?

sablewska_maja_doda

sablewska_maja

sablewska_maja

sablewska_maja

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>