www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sablewska rozstała się z Górniak przez X-Factor!?

Maja Sablewska, po współpracy z Dodą i z Edytą Górniak, chce wykorzystać swoje pięć minut?

A wydawało się, że tym razem, współpraca Sablewskiej z gwiazdą będzie bardzo owocna. Po rozstaniu zawodowym z DODĄ, Maja przyczyniła się do poprawy wizerunku Edyty Górniak. Jednak ich świetnie prezentująca się – wręcz kwitnąca współpraca właśnie się zakończyła. A wszystko przez fotel jurora w nowym, wielkim show stacji TVN, X-Factor.

Nie jest tajemnicą, że na początku to Edyta miała zostać jurorem programu. Jednak konieczność nagrania w końcu nowej płyty zbytnio kolidowała z takimi planami. Nagle okazało się, że to Majka jest blisko podpisania umowy z TVN. Edyta podobno postawiła jej nawet takie ultimatum – albo ja, albo program. No i stało się… – powiedział znajomy gwiazdy w rozmowie z Super Expressem. A pracownik stacji TVN przyznał tabloidowi:

Na zdrowy rozum, to na co miała czekać? Taka oferta z TVN nie zdarza się dwa razy. Górniak raczej prędko płyty nie nagra i nawet jeśli, to nie ma gwarancji, czy byłaby hitem. Jak pracować z takim klientem? Druga podopieczna, Marina (22 l.), ma duży potencjał, ale zanim będzie przynosić zyski, wiele wody w Wiśle upłynie. Sablewska wie, że jeśli chce coś zmienić, to teraz albo nigdy. A udział w „X Factor” oznacza nie tylko nowe zawodowe wyzwanie, ale i daje nowe znajomości, biznesowe możliwości

A, że Majka już nie z jednego pieca chleb jadła, doskonale wie, kiedy trzeba ruszyć z kopyta. Czy skutki podjęcia decyzji o rozstaniu zawodowym z Edytą Górniak i przyjęcia oferty TVN-u będą dla Sablewskiej korzystne, zapewne przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

Zresztą, nawet jeśli nie będzie wspaniale, wiemy, że Sablewska jest jak, kot, który zawsze spada na cztery łapy. Tylko kto teraz zaopiekuje się Edytą Górniak?

sablewska_maja_gorniak_edyta

sablewska_maja_gorniak_edyta

sablewska_maja


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>