www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ryszard Rynkowski wystąpi w „Bitwie na głosy”!

Piosenkarz przyjął propozycję TVP. Warunki były na tyle korzystne, że trudno było odmówić. Już w marcu zobaczymy, jak Ryszard radzi sobie z trenowaniem uczestników. W  przyszłym tygodniu odbędzie się casting do jego drużyny.

„Ryszard Rynkowski jest kolejną gwiazdą, która poprowadzi swój zespół wokalny w drugiej edycji muzycznego show „Bitwa na głosy”. 17 stycznia w Elblągu, w Ratuszu Staromiejskim, przy ul. Stary Rynek 25, odbędzie się casting do jego drużyny. Start castingu o godz. 9.00. Osoby biorące udział w castingu muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia” – donosi „Plejada”.

Jak Ryszard poradzi sobie w nowej roli? Do tej pory raczej unikał programów rozrywkowych. Czy udział w „Bitwie na głosy” będzie dla niego korzystny?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>