www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ryszard Rynkowski i jego największe przeboje!

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce, kompozytor i pianista, obdarzony znakomitym, mocnym głosem. Dzięki takim przebojom jak Dziewczyny lubią brąz, Życie jest nowelą, Wypijmy za błędy, czy Szczęśliwej drogi już czas jego kolejne albumy w ekspresowym tempie pokrywają się złotem i platyną.


Ryszard Rynkowski – wielokrotny laureat opolskich festiwali, zdobywca Superjedynek, odznaczony przez najbardziej szczerą publiczność – dzieci – Orderem Uśmiechu. Nawet sam Joe Cocker, do którego jest z resztą często porównywany, nie mógł sobie odmówić wspólnego z nim występu. Po prostu – Ten typ tak ma – że od kilku dekad nie traci na popularności. 23 października Ryszard Rynkowski zaprezentuje publiczności swoje największe przeboje w odświeżonych aranżacjach. Zapraszamy!

Swoją przygodę z muzyką zaczął od nauki gry na fortepianie w Państwowej Szkole Muzycznej, potem zaczął studia na Wydziale Wychowania Muzycznego WSP w Olsztynie. W 1989 roku został zwycięzcą festiwalu w Opolu, dzięki piosence Wypijmy za błędy, która stała się wielkim hitem. Nagrody za pierwsze miejsca na tym festiwalu otrzymywał jeszcze trzykrotnie.

23 października w Sali Kongresowej w Warszawie Ryszard Rynkowski zagra największe przeboje ze swojej wieloletniej kariery. To będzie prawdziwy koncert THE BEST OF.

aka

ZAPRASZAMY!
23 października 2011 – Warszawa, Sala Kongresowa


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>