www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rysiek z „Klanu” nie żyje!

Stało się. Ryszard „Taxi Driver” Lubicz zmarł tragicznie dziś, 22 lutego 2012. Osierocił trójkę dzieci – Maćka, Bożenkę i Kasię.


TVP 1 wyemitowała odcinek, w którym Piotr Cyrwus ostatecznie żegna się z kultową rolą Ryśka Lubicza.  Choć była ona obiektem drwin i dowcipów Polaków, wpisała się też w kategorię „porządnych” bohaterów. Rysiek wszak był poczciwym kierowcą taksówki, wzorowym mężem i ojcem, a także odważnym społecznikiem. Kilka lat temu przeżył udar mózgu, otarł się o śmierć „odbijając” nastolatkę z domu publicznego,  pod koniec swojego życia przetrwał zawał, ale gdy zmierzył się  ze złodziejem w szpitalu, okazało się to jego gwoździem do trumny.

Rysiek trafił do szpitala właśnie po zawale, którego dostał podczas remontu jednego z mieszkań. Zszedł z drabiny i osunął się na podłogę. Został przetransportowany do szpitala. Gdy poczuł się lepiej, postanowił wziąć kąpiel. Wracając do sali przyłapał złodzieja, który kradł pieniądze z portfela. Rozpętała się szarpanina, w wyniku której Rysiek przewrócił się i wylądował z podłodze.

Nie udało się go uratować. Chwilę później jego żona Grażynka otrzymała telefon aby zjawić się w szpitalu. Gdy to zrobiła, otrzymała druzgocącą wiadomość o śmierci Ryśka. Lekarze stwierdzili uraz czaszkowo-mózgowy.  Zejście Ryśka z tego świata nie poszło jednak na marne.  Widzowie otrzymali lekcję prospołeczną, ponieważ okazało się że Rysiek wyraził zgodę na wykorzystanie jego organów po śmierci. Pozostał wzorem do samego końca…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>