www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rutowicz zdradza prawdę o jej relacji z Jakimowiczem!

… czy „bystra” Jolka czymś nas może zaskoczyć w opowiadaniach o związku z Jarkiem Jakimowiczem?


Jak Rutowicz zwierzyła się Super Expressowi, na początku jej znajomości z Jarkiem było tak …

„Tak szczerze to Jarek od początku wcale mi się nie podobał. Poznaliśmy się jeszcze przed wejściem do „Big Brothera” i już wtedy było widać, że wpadłam mu w oko – opowiada Jola. – Pamiętam jak podszedł do mnie i chciał pogadać, a ja do niego wyskoczyłam: „Co, chcesz się kłócić?!„. Jestem osobą, która ma ogromny dystans do ludzi, on jest o wiele starszy ode mnie i obawiałam się trochę tego. Eh, nie wiedziałam nawet, że on jest aktorem. Słyszałam tylko, że to bawidamek.
Z czasem …
„Dużo rozmawialiśmy, Jarek mnie rozumiał, znosił mój ciężki charakter, walczył o mnie. To mnie bardzo urzekło. Jednak im bardziej zabiegał o mnie, zbliżał się, tym bardziej ja się bałam.”
Potem już tylko …
„Odmłodniał, zaczął się inaczej ubierać, czesać, zaczął mi się naprawdę podobać. Łączyło nas wtedy silne emocjonalnie uczucie – podkreśla Jola. – Nawet moi rodzice mówili mi, że do mnie pasuje taki facet „tatuś” starszy ode mnie, który się mną zaopiekuje, poprowadzi za rączkę, pokaże tamto i owamto.”


Jeśli takie tatusiowe relacje odpowiadają Jarkowi, to możemy mu tylko … współczuć. Opieka na taką „córeczką” wymaga wielkiej wręcz odwagi osobistej


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>