www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rusin w jury, Kazadi poprowadzi!

Nieoczekiwana zmiana w kolejnej edycji „You can dance”! Kinga Rusin zasiądzie w jury! Patrycja Kazadi w roli prowadzącej!

Pełną parą ruszyły przygotowania do szóstej edycji tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tym razem emocje będą jeszcze większe. Zmiany, które nastąpią w programie zaskoczą nie tylko widzów, ale również tancerzy marzących o udziale w show. Kinga Rusin nie przywita już uczestników castingów. W najbliższą niedzielę, w Gdańsku, zrobi to nowa prowadząca – Patrycja Kazadi, utalentowana tanecznie dziennikarka, uczestniczka ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami!”. Dotychczasowej gospodyni pięciu edycji, Kindze, przyjdzie zmierzyć się z rolą… jurorki!
Jak wytrwale będzie walczyć o swoich wybrańców?

Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia, w Gdańsku startują przesłuchania do szóstej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Kolejne w: Lublinie (14 grudnia, Teatr Muzyczny), Krakowie (4 stycznia, Opera Krakowska), Wrocławiu (11 stycznia, Teatr Polski) oraz Warszawie (14 stycznia, Teatr Studio). Jeśli więc chcesz spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze tanecznej, zgłoś się na casting w wybranym mieście! Każdy ma szansę wygrać stypendium na Broadwayu oraz 100 tys. złotych!

Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg, Agustin Egurolla już w najbliższą sobotę w „Dzień dobry TVN” zdradzi więcej szczegółów dotyczących produkcji programu.

pt12_ap_212

pycd6

źródło:Biuro Prasowe Grupy TVN S.A.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>