www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rusin mówi o „niewiernym Tomaszu”

Proszę bardzo! Aluzja zawsze się znajdzie, jak mówią: dla chcącego nic trudnego?

Kinga Rusin przeprowadziła ostatnio wywiad z Alicją Bachledą-Curuś podczas jej wizyty w Polsce. Wszyscy oczekiwali, że ta rozmowa pozwoli w końcu dowiedzieć się czegoś więcej, na temat rzekomego rozstania Alicji z hollywoodzkim gwiazdorem z pochodzenia Irlandczykiem, Colinem Farrellem. Niestety. Podczas rozmowy obu pań nie padały żadne słowa, nawiązania, ani też aluzje dotyczące tej sprawy.

Pojawił się natomiast ciekawy wątek, dotyczący byłego męża Kingi Rusin, Tomasza Lisa. Na portalu Plotek.pl czytamy fragment rozmowy Rusin z Bachledą-Curuś:

Moje ulubione miejsce w Krakowie to Zaułek Niewiernego Tomasza – powiedziała Alicja. – Hmmm, niewiernego Tomasza? To może powinnam tam pójść – odparła rozweselona Kinga.

Co o tym sądzicie? Czy po kilkuletniej ciszy na temat rozstania z Lisem i jego nowego małżeństwa z (co oczywiste z byłą przyjaciółką Kingi), Hanną Smoktunowicz, obecnie Lis, Kinga będzie nam serwować same ciekawostki? Chyba, nie trzeba dodawać, że zapewne skutecznie uprzykrzające obecną sielankę małżeńską Lisa.

RUSIN_KINGALIS_HANNA_LIS_TOMASZ

RUSIN_KINGA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>