www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rubik zarobił miliony!

Kariera Piotra Rubika była tak zawrotna, jak tempo, w którym zarabiał duże pieniądze. Była?


Niestety aktualnie, kariera Piotra bardzo zwolniła, że nie mówiąc inaczej stanęła zupełnie w miejscu. Teraz pozostało już tylko wspomnienie tego, co wydarzyło się przez ostatnie lata i konkretne, bardzo konkretne ilości zer …

Rubik przez ostatnie lata sprzedawał się jak świeże bułeczki. Dzięki pięciu wydanym albumom zarobił, bagatela, 3 miliony złotych! Z tegorocznej podróży do Stanów Zjednoczonych wrócił bogatszy o kolejne miliony – zagrał sześć koncertów, za każdy skasował 200 000 złotych. Do tego zamówiono u niego muzykę do dwóch amerykańskich produkcji filmowych. To były kolejne miliony. Z USA Rubik wrócił bogatszy o 5 milionów złotych! Każdy koncert w Polsce – zaproszenie Rubika z zespołem kosztuje około 100 000 złotych, z tego na czysto kompozytor dostaje jakieś 30 tysięcy. Do niedawna grał ich mnóstwo… Rubik komponuje też muzykę na zamówienie. Za oratorium dla Gorzowa skasował 650 000 złotych. Podobny utwór zamówiony przez rajców Krakowa to „jedyne” 100 000 złotych. Podobnie przedsiębiorczy Piotr Rubik potrafi być w… życiu prywatnym. Ekskluzywna ślubna sesja zdjęciowa dla jednego z kolorowych magazynów dała mu 200 000 złotych.” – wylicza Fakt.

Miejmy tylko nadzieję, ze Rubik dobrze ulokował swoje pieniądze. Jak widać drugiej takiej okazji do zarobku już nie znajdzie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>