www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rubik, Przetakiewicz, Przybylski i Ossoliński w „Project Runway”

Jedną z nowości programowych stacji TVN jest „Project Runway”, który będziemy mogli oglądać w każdą niedzielę od 2 marca.

 

Program wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków programu uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program – Anja Rubik, założycielka marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, projektant mody – Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

Na zwycięzcę programu „Project Runway” czeka trzysta tysięcy złotych, mecenat artystyczny marki SIMPLE oraz sesja własnej kolekcji w magazynie „ELLE”.

Project Runway” narodził się w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku, gdzie do tej pory powstało dwanaście edycji programu. „Project Runway” pojawił się już w dwudziestu czterech krajach na świecie, zdobył miliony fanów i prestiżowe nagrody, jak choćby amerykańską statuetkę Emmy.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>