www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rubik o starzeniu się

Modelka zdaje sobie sprawę, że wkrótce będzie musiała pożegnać się z show biznesem. W jej zawodzie największe powodzeniu u projektantów mają dziewczyny bardzo młode.

28-letnia Rubik powoli przestaje zaliczać się do tej kategorii. Jest obecnie u szczytu swojej kariery i stara się korzystać z tego na wszelkie sposoby.

„Nie martwię się, chociaż zauważyłam, że potrzebuję więcej odpoczynku, więcej snu, by dobrze wyglądać. Czuję się dość pewnie w miejscu, do którego doszłam. Wiem, że moja kariera może się skończyć, ale na pewno nie za miesiąc i nie za rok. Przez najbliższe trzy lata nie muszę się przejmować tym, czy dostanę pracę, bo na pewno tak. Czy 28 lat to mało? Gdy biorę udział w pokazach, często czuję się jak babcia, bo chodzę po wybiegu z piętnastolatkami” – wyznała Anja w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Jak długo jeszcze będzie jedną z najlepiej zarabiających modelek świata? Trzeba przyznać, że nie wygląda na swój wiek. Na pierwszy rzut oka może wydawać się dojrzałą kobietą po trzydziestce. Wszystko przez to, że tak bardzo schudła, co podkreśliło zapadnięte policzki i zmarszczki.

Czy zacznie o siebie dbać i przytyje parę kilo?

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>