www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rozwód Wiśniewskich: Awantura o kasę!?

Bardzo zależy im na szybkim rozwodzie. Jak bardzo, to się okaże.

Mimo, że o rozwodzie Anny i Michała Wiśniewskich huczy już od dawna – ciągle pozostają małżeństwem. Choć tylko formalnie, ale jednak. Żadne z nich na temat rozwodu nie chce wypowiadać się publicznie. Dopiero osoba z ich otocznia ujawniła jego kulisy.

W rozmowie z magazynem Gwiazdy powiedziała:

Dopiero gdy Ania i Michał dojdą do porozumienia odnośnie podziału majątku i opieki nad córkami, złożą dokumenty do sądu. Zależy im na tym, aby otrzymać rozwód podczas pierwszej rozprawy. Chcą to załatwić szybko i bez kłótni.

Wygląda na to, że dotąd nie doszli do porozumienia. Na czasie im zależy, wiec nasuwa się prosty wniosek, że trudno jest się jednak dogadać.

Mamy nadzieję, że jednak szybko uporządkują swoje życie. W końcu Anna już opowiada w wywiadach, że żałuje każdej chwili z małżeństwa z Michałem. A sam Wiśniewski czasu nie traci na wspominki, podobno już „ma z nową partnerką dziecko” – na swoim profilu na Facebooku dopisał do czworga swoich dzieci, syna obecnej partnerki z jej poprzedniego małżeństwa.

Niezły bigos…

wisniewski_michał_wisniewska_anna

wisniewski_michał_wisniewska_anna

Wisniewski_Micha?_z_zona


Wpisz komentarz

  1. 16 lipca 2012 09:36

    SteLi:

    To zalezy taka mam na ten temat oipine. Wszystko zalezy od tego co chcemy trzymac i jakie to ma znaczenie dla aplikacji.pracowalem z roznymi systemiami czasami nawet nie tylko serwer bazodanowy byl inny (Object DB, XML DB, Oracle, DB2 jedna aplikacja dane w wyzej wymienionych serwerach bazodanowych) dla kazdej instancji bazy danych ale takze dane roznily sie struktura jak i przeznaczeniem. Dla przykladu na MS interview mialem zaprojektowac system ktory domyslnie wspiera jednego uzytkownika a po godzinie rozmowy mial juz wpsierac 100 milionow uzytkownikow w rozporszonym systemie itp itd wiem, przyklad duzego rozwiazania a nie malego, ale to pokazuje, ze wszystko jest zalezne.dla prostego systemu przechowujacego CV kilku osob nie tworzylbym kilku instancji baz o roznych schematach, bo nie widze w tym sensu. ale na przyklad przy systemie fakturowania i obslugi wielu klientow juz bym sie zastanawial.Dodatkowo, wiele logicznych magazynow danych oczywisice ze moze szkodzic glupi przyklad, maintenance. Wprowadzenie poprawek itp. wiec to nie jest tak ze dodamy sobie klase i jest spoko oj nie, tutaj wchodzi dodatkowa praca. rozwiązania rodem z OLAP (denormalizacja i schemat gwiazdy) są przydatne także w prostszych zastosowaniach nie we wszystkich, zmienilbym na moga byc przydatne a nie sa. największą poprawę wydajności systemu bazodanowego można uzyskać na poziomie modelu, a nie samej bazy danych zakladajac ze schemat/model zostal zwalony, bo jezeli jest dobry to juz niekoniecznie. Choc i widzialem przyklady gdzie fatalny schemat bazy danych dostawal maksymalnego kopa po pewnych zmianach serwerowych i konfiguracyjnych. podobnie asynchroniczna komunikacja znow zalezy od tego co z czym ma sie komunikowac, na jakiej zasadzie i od czego jest to uzaleznione.ale sie rozpisalem ale tak jak na poczatku napisal: To zalezy GutekUN:F [1.8.7_1070](from 1 vote)

Podobne posty:

/* */?>