www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rozstanie Herbuś i Trelińskiego

To chyba najgorętsza para w show-biznesie. Ale, jak wiemy czar par w tej branży nieustannie trwa…

Chociaż Edyta i Mariusz wyglądają na bardzo szczęśliwych, czeka ich rozstanie. Ale spokojnie, to nie koniec ich świeżego związku. To tylko pierwsze rozstanie, takie „na chwilę”. Dotychczas nie było żadnych przeszkód by mogli planować swoje spotkania. Teraz to się zmieni. Mariusz Treliński jest przecież światowej sławy reżyserem i właśnie upomina się o niego jego praca zawodowa za granicą. Jak napisał magazyn Show, Treliński wkrótce wyjedzie. Już teraz znajomi pary mówią, że odległość dla zakochanych nie będzie stanowić żadnej przeszkody w widywaniu się …

Planują spotkania nie tylko w Warszawie, ale też na całym świecie. Edyta, gdy tylko obowiązki jej pozwolą, będzie wsiadać do samolotu i lecieć za Mariuszem – czytamy.

To coś nam przypomina. Jeszcze nie tak dawno jedna z polskich gwiazd, Joasia Liszowska, gdy tylko mogła wsiadała do samolotu i leciała do Szwecji za swoim ukochanym Olą. I co z tego wyszło? W lipcu tego roku skończyło się przed ołtarzem. Czy podobnie będzie z Herbuś i Trelińskim?

TRELINSKI_MARIUSZ_HERBUS_EDYTA

TRELINSKI_MARIUSZ_HERBUS_EDYTA

TRELINSKI_MARIUSZ_HERBUS_EDYTA

TRELINSKI_MARIUSZ_HERBUS_EDYTAWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>