www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rozebrany Kamil Kuroczko w teledysku Anety Figiel

Już 5 czerwca ukaże się teledysk promujący nową płytę Anety Figiel „ Plan A”.

  Aneta Figiel to autorka tekstów, kompozytorka i wokalistka. Fanka vintage’owych, akustycznych brzmień i dobrych melodii. Jej debiutancka płyta to dwanaście autorskich piosenek, które układają się w swoisty przewodnik po miłości, ukazując jej piękno, zawiłości i konsekwencje. Mocne brzmienia w połączeniu z ukulele i kwartetem smyczkowym sprawiają, że muzycznie materiał jest zaskakujący i świeży.

Aneta szerszej publiczności dała się poznać jako wokalistka programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała współpracując m.in. z Marylą Rodowicz, De Mono, Feel, Bajm.

Aneta Figiel swoją twórczością wzrusza, poprawia nastrój, skłania do refleksji, dodaje energii, inspiruje… Jej debiutancka płyta to duża dawka emocji. Do współpracy przy krążku artystka zaprosiła m.in. Jacka Piskorza i Atom String Quartet. Producentem muzycznym materiału jest Marcin Murawski.

O jej piosenkach można śmiało powiedzieć, że są kobiece, piękne, zmysłowe, wrażliwe jak ona sama. Taki też będzie jej nowy krążek „Plan A”, który artystka promuje utworem „LOVE”. Teledysk pokazuje wszystkie etapy miłości, poznanie, fascynację, zauroczenie , sex… Do udziału w produkcji teledysku artystka zaprosiła popularnego tancerza Kamila Kuroczkę. Aneta przyznaje, że w ostatniej edycji TzG właśnie przystojnemu Kamilowi kibicowała najbardziej.
Odważne zdjęcia z planu dowodzą, że Aneta i Kamil znają się bardzo dobrze i tworzą piękną parę. Czy Kamil Kuroczko sprawdzi się w nowej roli namiętnego kochanka? Dowiemy się już 5 czerwca.

foto: Paweł Jaskólski / Przestrzenie Kreatywne


Wpisz komentarz

  1. 11 października 2018 07:20

    strazak z osp:

    Słabe. Wokal fajny .

Podobne posty:

/* */?>