www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Różczka chce rzucić aktorstwo?!

Aktorke możemy oglądać na planie nowego serialu „Lekarze”. Ponoć Magdalena Różczka tak bardzo zaangażowała się w pracę nad tym projektem, że dziś… żałuje, że jest aktorką!

Zagrała już prawniczkę, policjantkę, a nawet… aktorkę! Nic dziwnego, że Magda Różczka nie bała się podjąć nowego wyzwania! Możemy ją więc oglądać w serialu „Lekarze”, gdzie gra zdolną panią chirurg, Alicję. Przygotowania do roli były w pełni profesjonalne.

– Kilka miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć spotykałam się z lekarzami w szpitalu i podglądałam, jak wygląda ich praca, w tym także operacje. Najpierw byłam przerażona, bo bałam się, że gdy zobaczę krew, zrobi mi się niedobrze, albo nawet zemdleję. Jednak nic takiego się nie wydarzyło – opowiada aktorka na łamach „Twojego Imperium”.

Jednak stało się inaczej! Gwiazdę serialu tak bardzo wciągnęła praca lekarzy, że poważnie zastanawia się nad tym, czy przed laty wybrała odpowiedni zawód.

– Spodobało mi się w szpitalu i nawet zaczęłam myśleć, że być może powinnam była wybrać sobie inny zawód – zaskakuje wyznaniami Różczka.

Być może dlatego aktorka na tle kolegów z serialu „Lekarze” wypada tak wiarygodnie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>