www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rozchwytywana przez salony piękności

Mimo, że skończyła 52 lata Grażyna Wolszczak świetnie się trzyma. Okazuje się jednak, że aktorce w zatrzymaniu czasu pomaga sztab specjalistów…

Grażyna Wolszczak od niedawna reklamuje suplement diety likwidujący zmarszczki. Jest wizytówką firmy, która produkuje specyfik. Okazuje się jednak, że aktorka ma nieco inne sposoby na zachowanie ładnego wyglądu. W dodatku sama przyznaje, że nie każda kobieta może sobie na nie pozwolić:
– Przyznaję, łatwiej mi dbać o urodę niż mniej znanej kobiecie.- zwierza się gwiazda serialu „Na Wspólnej” w wywiadzie dla tygodnika „Na żywo”- Otrzymuję sporo zaproszeń z gabinetów kosmetycznych i z wielką przyjemnością z nich korzystam. A ponieważ nieźle się trzymam, to tym chętniej mnie zapraszają. Miejska Farma Piękności od lat mnie hołubi i bardzo pilnuje, żebym nie zapomniała wpadać na zabiegi. Bo kiedyś założyłam, że raz w miesiącu będę robiła coś dobrego dla mojej buzi, ale wiadomo, czas leci i zapominam. Wtedy dzwoni mój doktor i się złości, że tak rzadko przychodzę.- śmieje się aktorka.

Wygląda więc na to, że wbrew temu, co aktorka głosi w reklamie, swój doskonały wygląd zawdzięcza nie tylko tabletkom, ale też ekskluzywnym zabiegom i… dobrym genom!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>