www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Róża dla Różczki

Bursztynowa Róża 2011 trafiła do rąk Magdaleny Różczki. Aktorce wyróżnienie to wręczył Tomasz Osuch z Fundacji Spełnionych Marzeń podczas uroczystości otwarcia targów Złoto Srebro Czas.


„Magda Różczka jest osobą, której hasło warto się dzielić towarzyszy zawsze. Bylibyśmy niezwykle wdzięczni, jeśli zostanie ona uhonorowana Bursztynową Różą, nie tylko ze względu na swoje działania, ale także cechy charakteru, które stanowią wspaniałe dopełnienie jej pracy dla innych” – czytamy w uzasadnieniu jej kandydatury.

Szerokiemu ogółowi laureatka tegorocznej Bursztynowej Róży znana jest bardziej z ról filmowych (m.in. Lejdis, Rozmowy nocą, Oficer i Usta Usta), niż z działalności charytatywnej. Dzieje się tak dlatego, że – jak twierdzi Tomasz Osuch – jest ona osobą niezwykle skromną i pomaga z potrzeby serca, a nie dla rozgłosu. Z Fundacją Spełnionych Marzeń Magdalena Różczka współpracuje od 2009 r., biorąc udział m.in. w takich akcjach, jak: Spotkania z Gwiazdą na oddziałach onkologicznych w Warszawie, Kielcach i Lublinie, pokazach mody Dzieci – Dzieciom, Daj pieluszkę dla Maluszka, sesja do Kalendarza Marzeń 2012 oraz Gwiazdka.

Wyróżnienie Bursztynowej Róży jest przyznawane przez środowiska skupione wokół targów Złoto Srebro Czas za wrażliwość społeczną i pomoc okazywaną potrzebującym.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>