www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rosati nie zgadza się z Karolakiem!

Twierdzi, że polscy aktorzy mają szansę na karierę w Hollywood. To, że sceny z udziałem Tomka zostały wycięte z filmu „Get Low”, nie znaczy, że nikomu innemu się nie uda. Weronika twierdzi, że najważniejsze to wierzyć w siebie i znać obce języki.


„Ja akurat miałam to szczęście, że mnie nie wycięli do tej pory z żadnego filmu, co na pewno może się zdarzyć. To w ogóle jest tak, że w filmach najważniejszy jest główny aktor, któremu płacą ileś tam milionów dolarów i jego się na pewno nie wytnie. Epizodyczne role, wiadomo, są mniej ważne. Najważniejsza jest znajomość angielskiego, którego ja się uczyłam od dzieciństwa i właściwie mówię bez akcentu. W filmie „Luck” gram dziewczynę, która jest niewiadomego pochodzenia i mam mieć trochę akcent, ale są castingi, na które wysyłają mnie na role Amerykanek. Tak samo jest z francuskim, często wysyłają mnie na role Francuzek. Język jest pierwszą barierą, taką najważniejszą” – wyznała w „Dzień Dobry TVN”.

Weronika twierdzi, że zarówno Alicja Bachleda-Curuś jak i Iza Miko świetnie radzą sobie za granicą. Czy któraś z nich zrobi prawdziwą karierę i podbije Hollywood? Miejmy nadzieję, że tak się stanie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>