www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rooyens organizuje Papierskiej kurs angielskiego

Kto raz wejdzie w ten świat, albo zginie, albo wypłynie.

Jak swoją wielką szansę wykorzysta Paulina?

Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Top Model po wygranej pokazuje się sporo na warszawskich salonach. Ale jak się okazuje, czasu nie marnuje. Jak donoszą sieciowe źródła, początkująca modelka podpisała już kontrakt z agencją modelek, który był częścią wygranej w programie. Teraz Super Express po rozmowie z producentem Rinke Rooyensem donosi, że Papierska wyjedzie na intensywny kurs języka angielskiego do Wielkiej Brytanii. Pamiętacie? W trakcie trwania programu Top Model okazało się, że po angielsku Paulina, ani „me”, ani „be”. Ale to się zmieni.

Chcemy pomagać dziewczynom w karierze. A wiadomo, że w świecie modelingu bez angielskiego ani rusz. Paulina jest piękną dziewczyną, bystrą dlatego chcemy zorganizować jej mega intensywny kurs języka angielskiego – powiedział producent programu Top Model, Rinke Rooyens.

Cóż, mamy nadzieję, że Papierska będzie pilną uczennicą i wyrobi w sobie siłę charakteru, której, jak wiemy w wielu momenatch programu  zdecydowanie jej brakowało.

Rooyens_Rinke

papierska_paulina_krupa_joanna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>