www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

ROK DO UEFA EURO 2012 – odliczanie rozpoczęte!

W sobotę Warszawa rozpoczęła odliczanie do UEFA EURO 2012™. Przez cały dzień skwer Kahla na Powiślu tętnił życiem. Warszawiacy, wraz z gwiazdami oraz sportowcami, na pikniku „ROK DO UEFA EURO 2012™” oficjalnie rozpoczęli oczekiwanie na pierwszy mecz mistrzostw.

Czerwcowa sobota obfitowała w mnóstwo atrakcji – przez cały dzień działała specjalna strefa sportowa, odbywały się konkursy, w których nagrodą były bilety na mistrzostwa UEFA EURO 2012™. Wszyscy chętni mogli zmierzyć się z Robertem Lewandowskim, podczas gry w piłkę nożną. Dzień pełen wrażeń zakończyły koncerty gwiazd oraz efektowne widowisko świetlne na moście kolejowym.

Wieczorną część artystyczną rozpoczął koncert Asia Ash Band, który poprzedził występ gwiazdy wieczoru – zespołu Afromental. Największe wrażenie na zgromadzonych gościach zrobiło wieczorne widowisko „Świetlny most”. W towarzystwie spektakularnych efektów świetlnych i dźwiękowych na most Średnicowy na Wiśle wjechały perełki wśród polskich parowozów z tym najpiękniejszym o wdzięcznej nazwie „Piękna Helena”. Na zakończenie spektaklu sam most podświetlono na kolor wybrany w akcji „Maźnij Mnie!” – czerwony.

Wśród zgromadzonych mieszkańców stolicy pojawiły się gwiazdy kina, telewizji i sportu, m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Beata Tadla, Michał Milowicz, Jarek Jakimowicz, Damian Aleksander, Paweł Staliński.
Organizatorem pikniku „Rok do EUFA EURO 2012™” było Biuro Promocji Miasta Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>