www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rogalska wyrzucona z „Kocham Cię, Polsko”!

Dziennikarka nie będzie już dowodziła jedną z drużyn w programie. Jej miejsce zajmie… Joanna Koroniewska. Co było powodem zwolnienia Marzeny? Przyczyny takiej decyzji nie są znane.

„W czwartek, 2 lutego, zwolniono Marzenę Rogalską z programu „Kocham Cię, Polsko”. Dziennikarka pracowała na planie programu od 2009 roku i była kapitanem jednej z dwóch drużyn, które rywalizowały ze sobą. Marzena nadal będzie prowadziła „Pytanie na śniadanie” w TVP2 oraz „Co mi powiesz, jak Cię złapię?!” w radiu Złote Przeboje” – czytamy na „Se.pl”.

Podobno producenci chcieli odświeżyć formułę programu. Czy wyrzucenie Marzeny okaże się dobrą decyzją? Nikt nie wnosił na plan tak dużo dobrej energii jak ona. Czy widzowie polubią Joannę Koroniewską? Oby program nie stracił fanów przez tę decyzję.

 


Wpisz komentarz

  1. 3 marca 2012 03:31

    O.N.A:

    najwiekszy blad jaki mogla popelnic telewizja , wymiane ,, kapitanki ,, jest jak zmiana ryska w klanie , przeciez to porazka , byc moze Koroniewska rownie bedzie dobra jak Marzena jednak , musli duzo sprostac by choc na moment byla tak kochana jak Marzena , uwazam ze to byla bardzo glupia nie przemyslana decyzja , na miejscu Koroniewskiej nie zgodzila bym sie na to zastepstwo , mam nadzieje ze zdaje sobie sprawe jaki ciezar na niej spoczywa , przywcroccie Marzene a ogladalnosc wzrosnie , jestem fanka tego programu ale od wczoraj czuje niedosyt i niestety przelaczylam na inny kanal , pozdrawiam bezmyslnych ktorzy sepsuli fajna rozrywke jaka dostarczal nam program Kocham cie polsko

Podobne posty:

/* */?>