www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rodowicz przed ołtarzem

Są małżeństwem od 22 lat, ale dopiero teraz zdecydowali się na ślub kościelny.

Chcę mieć wesele góralskie i ślub kościelny – mówi piosenkarka w rozmowie z „Super Expressem”. Maryla Rodowicz po ponad 20 latach postanowiła wziąć ślub kościelny ze swoim mężem, Andrzejem Dużyńskim.

To duże wyzwanie dla Maryli, która uwielbia przebierać się w szalone kreacje. Miejmy nadzieję, że tym razem postawi jednak na klasyczną biel.

akaWpisz komentarz

  1. 22 września 2012 08:16

    Arip:

    Meridian / Chciałbym osobiście poznać osoby ktf3re wybrały ten syf jako hymn na Euro, ludzie jaką wy macie grupę znideołężnienia umysłowego chyba nie da się tego pomierzyć. Hymn to z definicji coś podniosłego o wielkiej treści i formie a nie piosenka na nawoływanie kur do kurnika. Proponuję aby przed zespołem Jarzębina na meczu otwarcia, przed nimi wypuścili świniopasa ze świniami, a za nim chłopf3w ze snopkami siana na plecach i na pewno będzie lepszy efekt całości w połączeniu z genialnym tekstem i rytmem. Ci co piszą że tekst jest prosty, wpada w ucho i melodia jest fajna mają oczywiście rację .moja cf3rka ktf3ra ma 8 lat śpiewa to sobie w piaskownicy jak lepi babki z piasku, no i w sumie wcale się jej nie dziwię dla takiego małego dziecka to idealna piosenka, więc zapraszam resztę społeczeństwa ktf3ra postawiła na Jarzębinę do wspf3lnej zabawy w piaskownicy z moją cf3rką .wychodzimy codziennie o 18.

Podobne posty:

/* */?>