www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Robią sobie jaja z Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki (48 l.) choć pozuje na młodzieniaszka, dla koleżanek z show biznesu jest już tylko „starszym panem”. Czy będzie riposta?


– Dobrze, że Kuba ma ekstra nogi – jak na starszego Pana oczywiście. Czemu nie miałby ich pokazywać, skoro aura sprzyja? A tak na seria, to uwielbiam jego styl. Każdy – napisała w magazynie „Party” Karolina Malinowska. Znana modelka ocenia wspólnie z Joanna Horodyńską styl celebrytów. Sądząc po wpisach, Kuba dostał całkiem przychylną ocenę, jednak stylistki postanowiły ponaśmiewać się nieco z wieku showmana, a raczej z dramatycznych prób ukrywania faktu, że magiczna pięćdziesiątka zbliża się do Kuby nieuchronnie:

– Lubię jego ubraniowe układanki, bo są zwyczajne niezwyczajne. W jego wieku, to już się chyba nie zmieni – żartowała Horodyńska. Karolina Malinowska nie pozostawała w tyle: – Przestańmy żartować z jego wieku, bo się narazimy. To podobno jego jedyny słaby punkt. Nie wiek się liczy, a inne walory. do których nogi tez się zaliczają. Dobrze jednak, że kolan nie widać, bo w końcu look na zucha już mu nie przystoi – dodała w modowej rubryce gazety Malinowska.

Co na to Kuba? Jak wiadomo, gwiazdor ceni innych za poczucie humoru, ale nie znosi, gdy ktoś wytyka mu wiek lub kpi z wizerunku „Piotrusia Pana”. Możemy zatem spodziewać się ciętej riposty…

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>