www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Robert Kupisz „testował” męża Magdy Mielcarz!

Kto jest najważniejszym mężczyzną w życiu Magdy Mielcarz? Mąż, a może ojciec? Nie, facetem numer jeden jest dla niej… Robert Kupisz!

Gdy kilka dni temu Robert Kupisz zorganizował swój pokaz, najbardziej wyczekiwanym przez niego gościem była Magda Mielcarz. Nie bez powodu projektant wypatrywał swojej muzy: oboje znają się już wiele lat.

– Robert wie o mnie bardzo dużo, być może więcej niż ktokolwiek inny. Mogę sobie pozwolić z nim na bezgraniczną szczerość. Myślę, że pełnimy dla siebie wiele funkcji w zależności od momentu w życiu – wyznała odważnie Magda Mielcarz w wywiadzie dla „Pani”.

Poznali się dwanaście lat temu podczas sesji zdjęciowej, gdy Robert czesał Magdę. Od tego czasu coraz częściej się spotykali, a nawet wyjeżdżali na wspólne wakacje. Kontakt nie rozluźnił się nawet wtedy, gdy Magda wyjechała do Stanów. Świadczyć może o tym fakt, że Robert Kupisz zawsze „testował” chłopaków Mielcarz!

– On zawsze był bezlitosny w ocenie moich chłopaków. I nie próbował ukrywać, że ich nie lubi, jeśli uważał, że nie są wystarczająco „dobrzy” – opowiada Magda Mielcarz. – Robert ma intuicję i potrafi „czytać” ludzi. Dlatego zastanawiałam się, co zrobię, jeśli Adrian (mąż modelki – przyp. red.) mu się nie spodoba. Mniej się przejmowałam nawet akceptacją rodziców. Na szczęście Adrian nie wiedział na jakim jest castingu, a Robert polubił go od pierwszego wejrzenia.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>