www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Robert Janowski: związek na odległość?

Prezenter teleturnieju „Jaka to melodia” znów czuje się jakby był w liceum, a wszystko za sprawą pięknej Moniki. Niestety, pani serca Janowskiego nie zawsze może być u jego boku…

Gdy dwa lata temu Robert i jego ówczesna żona podjęli decyzję o rozstaniu, dla obojga był to wielki cios. Potem jednak zdarzyło się coś niesamowitego.

– Już myślałem: „koniec! mam pięć dych, swoje przyzwyczajenia. Nawet nie wypada mi się zakochać. Trudno! Skupię się na wychowywaniu dzieci – to jest najważniejszy, cudowny cel. Priorytet. Aż tu nagle: „Przyszła do mnie nie wiem skąd?” Strzał. I znowu jestem w liceum – wyznał Janowski w wywiadzie dla „Show”.

Choć Robert Janowski jest teraz bardzo szczęśliwy, prezenter musi pogodzić się z tym, że jego wybranka, Monika Głodek, która jest kostiumografem, dość często podróżuje… na drugi koniec świata.

– Monika pracuje trochę w Stanach, trochę w Polsce. Jest uśmiechniętą, pełną życia kobietą. Tyle. Kropka. Nic więcej nie powiem. W najśmielszych marzeniach nie przewidywałem, że tak będzie – wyznaje Janowski.

Dla gospodarza teleturnieju najważniejsze jest to, by jego nowa miłość realizowała swoje pasje i zainteresowania. A oczekiwanie na jej powrót z dalekiego USA tylko… podsyca temperaturę uczuć. I o to chodzi!


Wpisz komentarz

 1. 14 stycznia 2016 17:17

  ania sendel:

  robert janowski jaka to melodia
  pectus

 2. 6 listopada 2016 18:04

  ania sendel:

  Robert janowski jaka to melodia
  ania sendel
  pectus

 3. 9 listopada 2016 20:10

  ania sendel:

  Robert janowski jaka to melodia
  pectus ania sendel

 4. 10 kwietnia 2017 17:26

  ania sendel:

  Robert janowski jaka to melodia
  pectus ania krystyna sendel
  Tomasz szczepanik Mateusz szczepanik
  marek szczepanik maciek szczepanik
  siła braci.

Podobne posty:

/* */?>