www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Rinke za kratami”: Czy można opuścić więzienie przed zakończeniem kary?

Tematem siódmego odcinka „Rinke za kratami” są przepustki, czyli jedne z nielicznych sytuacji, w których osadzeni, w nagrodę za dobre sprawowanie, na jakiś czas wychodzą na wolność.


Razem z Rinke Rooyensem poznamy procedury i czynniki, które wpływają na to, że skazani mogą opuścić teren Zakładu Karnego w Krzywańcu. Dowiemy się także, jakie są zasady
przedterminowych zwolnień warunkowych i jak odbywają się tzw. „wokandy”.

Rinke Rooynes chce pomóc Beacie A., która przebywa za kratami już 7 lat. Na wolności ma córkę, siostrę i kuzynkę. Kobieta wciąż nie może pogodzić się z tym, że nie było jej przy śmierci mamy. – Pragnę iść na grób mamy, zapalić znicz, porozmawiać, przeprosić, że nie było mnie przy niej, kiedy umierała – wyznała we wzruszającej rozmowie z Rinke.

Rinke decyduje się jako „opiekun” pojechać razem z Beatą na długo oczekiwaną przepustkę. Czy nie wziął na siebie zbyt dużej odpowiedzialności? Beata wyjdzie pierwszy raz od siedmiu
lat za mury więzienia!

Rinke, będąc pod wrażeniem prób zespołu Sektor H, postanawił zorganizować muzykom nagranie w profesjonalnym studiu. W zespole grają głównie recydywiści, w tym skazani odsiadujący wieloletnie wyroki.

Czy więźniowie, którzy nigdy dotąd nie dostali pozwolenia na przepustkę, dostaną pozwolenie na wyjazd do studia nagrań? Czy przeprowadzenie takiej akcji jest możliwe?

Przekonamy się oglądając kolejny odcinek „Rinke za kratami”, już dziś, o godzinie 22: 10 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>