www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rewolucja w kinie – wideo

To nie plotka, to fakt! Najnowszy film polskiego reżysera, Lecha Majewskiego, okrzyknięty został prawdziwą rewolucją w kinie i porównywany jest do Avatara czy Incepcji!

Najnowszy film Lecha Majewskiego Młyn i Krzyż dostarczy wrażeń wszystkim, którzy szukają niezapomnianych przeżyć w kinie. Ręką reżysera, na oczach widzów, ożywiony zostaje niezwykły obraz – „Droga Krzyżowa” Bruegla, z całym swym pięknem, z całą swoją surowością i okrucieństwem.

Dzięki nowym technologiom reżyser pokazuje losy 12 postaci z obrazu. Realizacja filmu trwała 3 lata i wymagała niezwykłej cierpliwości i wyobraźni. Wykorzystano technologię CGI (obraz generowany komputerowo, technologia wykorzystana m.in. w „Labiryncie Fauna” i „Avatarze”) oraz przestrzeni 3D.

„Wykonana praca może być porównana do tkania ogromnego cyfrowego gobelinu zbudowanego z wielowarstwowych perspektyw, zjawisk atmosferycznych i ludzi” – tłumaczy reżyser Lech Majewski.
W rolę Pietera Bruegela wcielił się Rutger Hauer. Michael York zagrał bankiera Jonghelincka, kolekcjonera jego obrazów, a Marię – Charlotte Rampling.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>