www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rewolucja na urodzinach Kasi Cichopek!

Hucznie obchodzone 30. urodziny Kasi Cichopek musiały mieć w sobie coś niezwykłego, skoro do dziś są pożywką dla wielu plotek, a przy tym stały się początkiem wielkich zmian w życiu aktorki!

W kilka dni po hucznych urodzinach w jednym z warszawskich klubów równie hucznie zawrzało w mediach i na salonach. Plotkowano, że urodziny obchodzone były „na smutno” – a że tak nie było przekonacie się oglądając naszą urodzinową galerię! – że rozwód wisi na włosku!

Wszystko przez dziwne zachowanie Marcina Hakiela, który nie dość, że spóźnił się na imprezę urodzinową żony, to jeszcze wyjątkowo szybko z niej wyszedł. Tymczasem wyjaśnienie jest banalnie proste: Hakiel musiał zamienić się w „sexy tatę” i popilnować dziecka w czasie, kiedy jego „sexy mama” tańczyła na salonach.

To nie jedyny zmiana w życiu aktorsko-tanecznej pary! Katarzyna Cichopek najwyraźniej wciąż ma za mało zajęć, bo tuż po urodzinach rzuciła się w wir nowej pracy!

Ma już na swoim koncie książkę i program telewizyjny, teraz gwiazda została współwydawcą portalu dla kobiet www.klubsexymama.pl. To ciekawe o tyle, że podobno aktorka serialu „M jak miłość” do tej pory wręcz bała się Internetu!

Cóż takiego wydarzyło się na tej urodzinowej imprezie, że stało się zaczątkiem tak wielu życiowych przemian? A może Wy sami zabawicie się w poszukiwanie niezwykłych scenek i znaków w naszej urodzinowej galerii?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>