www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Reese Witherspoon w Polsce!

W Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie. W ramach obchodów 125. rocznicy istnienia firmy Avon Polskę odwiedziły Andrea Jung – Prezes Zarządu i General Manager Avon Products oraz Reese Witherspoon – światowej sławy aktorka i Globalna Ambasadorka marki.

Andrea Jung, znajdująca się na liście 100. „najpotężniejszych kobiet świata” według miesięcznika Forbes oraz Reese Witherspoon – Globalna Ambasadorka marki, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Spacer po linie” spotkały się z kilkutysięczną reprezentacją konsultantek. Spotkanie odbyło się w ramach świętowania okrągłej rocznicy Avon.

Rok 2011 jest dla marki wyjątkowym. Wiodąca na świecie marka kosmetyczna, obecna na rynku od 1886 roku, świętuje właśnie swoją 125. rocznicę istnienia. W ramach jej obchodów, pod hasłem „Believe World Tour”, Andrea Jung oraz Reese Witherspoon odwiedzą kilkanaście miast na całym świecie. Oprócz Warszawy, Panie odwiedzą również m.in. Nowy Jork, Meksyk, Moskwę, New Delhi.

Celem wizyty, poza celebrowaniem jubileuszu, było również zwrócenie uwagi na problem przemocy wśród kobiet i dzieci. Avon, marka od lat zaangażowana w działalność filantropijną prowadzi kampanię „Avon kontra Przemoc”. Wizyta Jung i Witherspoon zbiegła się z polską odsłoną Kampanii.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>