www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rasistowska wpadka w „Tańcu z gwiazdami”

Słowo się rzekło.

Tego jeszcze nie było w tym tanecznym show. Ale cóż, w programach na żywo trudno jest kontrolować to, co pójdzie w eter, a co zostanie poza zasięgiem kamery. Niekiedy przytrafiają się różne dziwne rzeczy. Ale takich słów w Tańcu z gwiazdami chyba nie spodziewał się nikt.

Po wykonaniu guickstepa Patrica Kazadi i Łukasz Czarnecki dyskutowali za kulisami z prowadzącą Katarzyną Skrzynecką. O tym jak przebiegała rozmowa czytamy w Super Expressie.

Ty masz taką egzotyczną urodę – zwróciła się prowadząca do Kazadi. Potem zaczęły się opowieści o tacie, który pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga w Afryce. Nagle Skrzynecka zwróciła się do Czarneckiego i stwierdziła, że również ma coś egzotycznego w krwi. – On jest Romem – dodała szeptem Kazadi. A na to lekko zirytowany Łukasz wypalił: – Nie, ja jestem normalny!

Po tym, jak rozpętała się w sieci dyskusja o tym, że Romowie mogą czuć się urażeni, tym co wypalił Łukasz, on sam dość szybko przeprosił za swoje słowa w Super Expressie.

Mam kilku znajomych Romów i do nikogo nic nigdy nie miałem. Chodziło mi tylko o to, że moja mama i tata to Polacy. Zaraz po tym, co powiedziałem, strasznie głupio się czułem. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem

Co o tym sądzicie?


KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_ŁUKASZ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_ŁUKASZ


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>