www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ramona Rey: Nie jestem „nową” Mariusza Trelińskiego!

Kolorowa prasa głosiła wokalistkę następczynią Edyty Herbuś. Ale to niewiele ma wspólnego z prawdą!

Ramona Rey, z drugorzędnej gwiazdki naszego show-biznesu wskoczyła na pierwsze strony plotkarskich pism. A wszystko przez pogłoskę, jakoby wokalistka stała się nową muzą Mariusza Trelińskiego, któremu Edyta Herbuś ponoć odmówiła zagrania kontrowersyjnej roli w najnowszej operze „Manolesco”. Niedawna narzeczona miała więc zostać szybko zastąpiona przez nową, piękną artystkę. Nic bardziej błędnego!

Nic mi o tym nie wiadomo – mówiła Ramona w „Pytaniu na śniadanie”. – Poza tym, Edyta tańczy, a ja śpiewam.

Artystka przyznała, że nie ma pojęcia, skąd wzięła się plotka, jakoby miała zamiast Edyty zagrać kurtyzanę w scenie orgii w operze „Manolesco”. Ramona Rey gra bowiem w spektaklu zupełnie inną rolę.

– Nie wykonuję roli kurtyzany, a artystki, która przyszła zabawić głównego bohatera
– wyjaśnia Ramona.

Nieco szerzej tę sytuację przedstawił rozbawiony plotką Mariusz Treliński:
Ramona kreuje jeden z drobnych epizodów tej opery – wyjaśnia dyrektor Opery Narodowej. – To jest scena z grupą pięciu dziewczyn, które występują przed głównym bohaterem tworząc iluzję. Nie czujemy się jak w operze, ale jak w świecie disco.

Wokalistka nie zajęła więc miejsca przy boku Mariusza Trelińskiego. Jednak debiutująca na deskach Opery Narodowej Ramona Rey nie jest specjalnie zadowolona z takiej „promocji” własnej osoby.

Śpiewu operowego uczę się już szósty rok i jeśli wszystko dobrze pójdzie to w tym roku w maju zrobię dyplom i będę dyplomowaną śpiewaczką operową – zaznacza nowa gwiazda Opery Narodowej.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>