www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rafał Rutkowski przeklina przy swoich dzieciach!

Aktor ma dość osobliwe podejście do swoich dzieci…Rafał Rutkowski
to aktor, kabareciarz, showman, który ma dość swobodne podejście do życia. Dowód? Artysta chętnie zabiera swoje dzieci: Maję (13 l.) i Jakuba ( 9 l.) na pikantne spektakle ze swoim udziałem.

Maja była na moim spektaklu „Seks polski”, ale zasnęła w połowie. Jej ten temat jeszcze nie interesuje. Tam nie ma brzydkich słów, a moje dzieci lubią słyszeć na scenie słowa, które zalicza się do niecenzuralnych! – emocjonuje się Rafał Rutkowski w wywiadzie dla tygodnika „Życie na gorąco”. – Dzieci widziały większość spektakli, w których gram. Chętnie przychodzą do teatru i rozumieją go. Wiedzą, że mówienie wulgaryzmów na scenie nie znaczy, że trzeba ich używać w życiu codziennym, i że niektóre sceniczne zachowania, to też nie jest prawdziwe życie.

Aktor tłumaczy, że przeklina przy dzieciach, bo nie chce, by jego pociechy były wychowywane „pod kloszem”.

Dzieci nie należy odcinać od życia, które ma swoje jasne i ciemne strony – wyjaśnia aktor. – Powinny wiedzieć, co jest dobre, a co złe. Podobnie jest z grami komputerowymi i innymi modnymi gadżetami, które mają służyć rozrywce i edukacji, ale stają się złem, kiedy jest ich za dużo i w pewnym momencie zdominują życie młodego człowieka. Osobiście uczę swoje pociechy racjonalnego korzystania ze wszystkich dóbr.

O efektach swojej nauki aktor przekona się dopiero za kilka lat…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>