www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rafał Jonkisz: Jestem zadowolony z matury z języka polskiego

Mister Polski 2015 ma już za sobą egzamin dojrzałości. Jest zadowolony zwłaszcza z wyników egzaminu z języka polskiego. Nie wie jeszcze, jakie studia wybierze po maturze, z planów studiowania na Akademii Wychowania Fizycznego musi bowiem na razie zrezygnować. Nie zamierza jednak porzucać akrobatyki, którą uprawia od ponad sześciu lat.


Mimo przeprowadzki z rodzinnego Rzeszowa do Warszawy Rafał Jonkisz nie zmienił szkoły i pozostawał uczniem rzeszowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W szkole tej przystąpił także do egzaminu dojrzałości. Oprócz trzech obowiązkowych przedmiotów zdawał ponadto język angielski na poziomie rozszerzonym. Na ostateczne wyniki matur Mister Polski musi poczekać do czerwca, zna już jednak rezultat egzaminu ustnego z języka polskiego.

Jestem pozytywnie zaskoczony pytaniami, które mi się udało wylosować, udało mi się dobrze odpowiedzieć, okazało się, że odpowiedziałem na 90 proc., więc jestem naprawdę zadowolony z tego wyniku – mówi Rafał Jonkisz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mister Polski 2015 nie zdradza, jaki kierunek studiów wybierze po maturze. Planował studia na Akademii Wychowania Fizycznego, musi jednak z nich na razie zrezygnować. Twierdzi, że w ostatnich miesiącach w jego życiu zaszło tak wiele zmian, że musiał zrewidować część swoich planów na przyszłość.

Chciałem pójść na AWF, ale jak się okazało z biegiem czasu, te plany legły w gruzach. Teraz, kiedy przystępuję do angielskiego rozszerzonego, wydaje mi się, że mam więcej innych możliwości, ale czas pokaże, którą opcję wybiorę – mówi Rafał Jonkisz.

Rezygnacja z planów studiowania na AWF nie oznacza, że Mister Polski 2015 porzuci swoją sportową pasję. Zamierza nadal zajmować się akrobatyką, którą uprawia od 12 roku życia.

– Jestem akrobatą z zamiłowania, więc wydaje mi się, że to jest najlepszy kierunek, jaki mógłbym obrać. Również chciałbym spróbować swoich sił w modelingu, ale to już tak bardziej hobbystycznie – mówi Rafał Jonkisz.

Mister Polski 2015 ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w modelingu. Został ambasadorem marki James Button, producenta luksusowych koszul męskich.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>