www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rafał Cieszyński przeciął pępowinę!

Przystojny aktor został ojcem 4 tygodnie temu, jednak dopiero teraz zdecydował się opowiedzieć, jakim przeżyciem było dla niego uczestniczenie przy porodzie!

Grał w serialach, filmach, na co dzień jest aktorem teatru Syrena- słowem: zawsze stawiał na swoją karierę. I nagle to wszystko się zmieniło!
– Wszystko przez moją córeczkę Zosię- zdradza wzruszony tata- Pamiętam, jak wracałem z planu zdjęciowego i żona zadzwoniła do mnie mówiąc: „Kochanie, już trzeci test wyszedł pozytywnie!” Wracałem z „bananem” na ustach do żony, która hucznie uczciła tę wiadomość ze swoją siostrą. Potem było USG i widok bijącego serca na monitorze u dzieciątka wielkości fasolki. A potem kolejny wzruszający moment: poród.

Rafał bardzo chciał uczestniczyć w narodzinach córki, choć bardzo się tego bał:
– Koledzy mnie pouczali „Chłopie, pępowina to jest drut kolczasty! Trzeba dużo siły, by ją przeciąć”. Ale dałem radę, choć trzęsły mi się ręce. To był najbardziej metafizyczny moment w moim życiu. Gdy było już po wszystkim, żona podziękowała mi za to, że uczestniczyłem w najważniejszej chwili naszego dziecka– opowiada wzruszony Rafał Cieszyński.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>