www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Radek Pazura woli robić przetwory niż oglądać mecz!

Radosław Pazura kiedyś był nazywany „amantem polskiego kina”. Dawne fanki są teraz w szoku: aktor lubi spędzać czas… pomagając żonie w robieniu przetworów!

Wzdychało do niego tysiące dziewczyn. On jednak widział tylko ją: koleżankę ze studiów, Dorotę Chotecką:
Zakochałem się w jednej sekundzie! Tyle lat minęło, a ja pamiętam, jak była ubrana. Wciąż też widzę jej nogi do samej szyi i piękny biust. Facet tak patrzy na kobietę… – śmieje się Radosław Pazura na łamach dwutygodnika „Tina”. – Głównie jednak oczarowała mnie jej twarz, niesamowicie uśmiechnięta, pełna życia. Moje przeciwieństwo, więc może dlatego nie mogłem od niej oderwać oczu. Wiedziałem, że zrobię wszystko, żeby ta dziewczyna była moja. Tymczasem koledzy na roku mówili: „Daj sobie spokój, ona jest niedostępna. Zapomnij”.

Choć Radek i Dorota są ze sobą już 23 lata, dopiero 10 lat temu wzięli ślub. Potem na świecie pojawiła się córeczka Klara, która scaliła ich rodzinę:
Sprawia, że wszystko stało się proste, choć niełatwe. Ma swój cel oraz sens. W moim życiu dziś najważniejsza jest rodzina. Np. lubię razem z Dorotą robić przetwory: konfitury, ogórki. Być może niejeden facet powie: „Walnięty gościu, konfitury robi, na mecz by sobie poszedł!” Kocham piłkę nożną, ale żaden mecz nie przebije czasu spędzonego z żoną – zwierza się Radek Pazura, kiedyś imprezowicz, od wielu lat – prawdziwy domator!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>