www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przylał synowi, bo niszczył drzewko!

Jakim ojcem jest Emilian Kamiński? Zapracowanym! Sam przyznaje, że nie raz w stosunku do synów musi użyć silniejszych argumentów niż słowa.

EMILIAN KAMIŃSKI

Jest szefem teatru Kamienica, gra w wielu serialach, udzielił mnóstwa wywiadów. A przy tym wraz z żoną Justyną Sieńczyłło wychowuje dwóch synów Kajetana i Cypriana oraz odwiedza córkę z poprzedniego związku. Nic dziwnego więc, że tak zapracowanemu tacie czasem puszczają nerwy, gdy do dzieci nie docierają prośby wyrażane spokojnym głosem:
– Dużo rozmawiam z dziećmi, bo kontakt, komunikowanie się są w życiu najważniejsze, ale są różne sytuacje- opowiadał Emilian Kamiński w programie „Kawa czy herbata”- Ostatnio Kajetan bił drzewko w naszym ogrodzie plastikowym mieczem. Nie słuchał, gdy wolałem, by przestał. Wtedy zabrałem mu miecz i uderzyłem go w rękę!

Krzyknął: „Boli!”. Wytłumaczyłem mu więc, że taki cios boli drzewko dziesięć razy mocniej. Potem Kajetan przez pół dnia głaskał to drzewko.- mówi dumny tata.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że takie metody wychowawcze doprowadzą do tego, że mały Kajetan już nigdy na nic i na nikogo nie podniesie ręki…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>