www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Przyjaciółki”: Koniec romansu, pierwsza randka, zagraniczny staż i dramat w areszcie

Już najbliższy czwartek 10. odcinek 6. sezonu „Przyjaciółek”, a w nim: Zuza (Anita Sokołowska) znowu jest Panią Dyrektor, to jednak nie koniec zmian w jej życiu, Inga (Małgorzata Socha) jest zachwycona pierwszą randką z prawdziwego zdarzenia, Patrycja (Joanna Liszowska) jest w szoku – jej mąż chce wyjechać na zagraniczny staż, natomiast Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) załamana swoją bezradnością.

Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) odwiedzają Julkę (Nicole Bogdanowicz) w areszcie. Anka jest załamana swoją bezradnością. Po wyjściu z budynku oświadcza Pawłowi, że nie zostawi córki samej i postanawia zostać przed aresztem, by być bliżej Julki. Patrycja (Joanna Liszowska) wpada w odwiedziny do salonu Sebo (Modest Ruciński).

Markiewicz postanawia definitywnie zerwać z Wojtkiem (Lesław Żurek). Mówi mu o tym przez telefon. Rozmowę przypadkiem słyszy Magda, żona Wojtka (Karina Seweryn). Wiadomość o romansie męża bardzo ją rani, ale postanawia wziąć sprawy w swoje ręce…

Kolejny odcinek przebojowych „Przyjaciółek”w najbliższy czwartek, o godzinie 21:05 w Polsacie. Zapraszamy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>