www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przyjaciółki 8. sezon: Czy Anka znowu sięgnie po alkohol? A Patrycja przyjmie przeprosiny Tomka?

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest załamana zdradą Pawła (Bartek Kasprzykowski) i samotnie wychodzi do klubu. Czy sięgnie po alkohol, z którym miała problemy?

Inga (Małgorzata Socha) bardzo tęskni za Hanią (Pola Figurska). Zuza (Anita Sokołowska) przyjęła pierścionek zaręczynowy od Janka (Marek Bukowski), ale czuje się postawiona pod ścianą. Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) przygotowują się do rozprawy rozwodowej. Co jeszcze wydarzy się w dziesiątym odcinku ósmej serii przebojowych „Przyjaciółek? Zobaczcie zdjęcia!

Tomek (Michał Czernecki) pragnie udobruchać Patrycję po swojej wpadce. By ją rozśmieszyć i ułaskawić pojawia się w salonie Sebo w przebraniu Pippi Langstrumpf. Anka z trudem opiera się chęci zamówienia alkoholu w klubie. Gdy smutna popija sok, przyłącza się do niej Artur (Tomasz Mycan). Hania oświadcza, że w Stanach Zjednoczonych jest wspaniale i tata zapisał ją do szkoły. Inga jest w szoku, bo nie tak umawiała się z Andrzejem (Adam Adamonis)! Czy Hania wróci do Ingi?

Dziesiąty odcinek ósmej serii „Przyjaciółek” w najbliższy czwartek, o godz. 21.10 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>