www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Przyjaciółki” 8. sezon: Batalia o córkę, męska konfrontacja i radykalna decyzja

Czy Inga (Małgorzata Socha) zgodzi się, aby Hania wyjechała z Andrzejem (Adam Adamonis) i Anitą (Sylwia Juszczak) na rok do Nowego Jorku? Patrycja (Joanna Liszowska) liczy na kolejne spotkanie z Tomkiem (Michał Czernecki). Czy odważy na pierwszy krok?

Zuza (Anita Sokołowska) za wszelką cenę chce zostać matką. Co na to Janek (Marek Bukowski)? Inga, Patrycja i Zuza spotykają się na grillu u Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer), do grona przyjaciółek dołącza również Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Trzeci odcinek ósmej serii „Przyjaciółek” już dziś, o godz. 21.10 w Polsacie.

Patrycja wybiera się do parku. Ma nadzieję, że znowu spotka to Tomka. Gdy jest już zmęczona jeżdżeniem w kółko, on się pojawia. Spędzają kilka chwil w parku, zajadając lody i umawiają się na kolejne spotkanie. Michał (Marcin Rogacewicz) widzi nieznajomego przy rowerze Patrycji i postanawia interweniować. Zuza podejmuje decyzję, że będzie starać się o dziecko. Anka nie może patrzeć na snującą się całymi dniami po domu Julkę (Nicole Bogdanowicz). Anka postanawia znaleźć córce pracę. Julka zatrudnia się w salonie Sebo (Modest Ruciński). Inga dowiaduje się, że Andrzej i Anita chcą zabrać Hanię za granicę na rok, ponieważ Anita zaczyna tam pracę. Inga jest wściekła na Andrzeja, który nic jej nie powiedział o swoich planach.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>