www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Przyjaciółki” 7 sezon: Narzeczony, kumpel, mąż i nie mąż!

Inga (Małgorzata Socha) marzy o ślubie z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Jaśkowi (Marek Bukowski) udaje się namówić Zuzę (Anita Sokołowska) na aktywny relaks.


Michał (Marcin Rogacewicz) robi ogromną niespodziankę Patrycji (Joanna Liszowska). Natomiast Anka spędza noc u Zuzy, zamiast z Pawłem (Bartek Kasprzykowski).

Ku ogromnemu zaskoczeniu Patrycji, rano w drzwiach, pojawia się Michał. Jasiek zaprasza Zuzę na spotkanie, jest zaintrygowana jego propozycją. Razem wybierają się na ściankę wspinaczkową. Przyjaciółki szukają rozwiązania coraz gorszego stanu finansowego muffiniarni. Anka po powrocie do domu zastaje gości. Kłóci się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Wychodzi z domu, a noc spędza u Zuzy. Przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia wprowadzić w życie plan, który uknuła razem z Ingą. Natomiast Łukasz (Mikołaj Krawczyk) i Robert rozmawiają o zaletach ślubu w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych!

Co jeszcze wydarzy się w trzecim odcinku siódmej serii „Przyjaciółek”? Przekonamy się już jutro (czwartek), o godzinie 21:05 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>