www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przyjaciółki 7: Przystojny Włoch i ostre spięcie przyjaciółek

Już dziś Stefano Terrazzino wkroczy do gry w „Przyjaciółkach”! Kogo zagra i którą z pań oczaruje przystojny Włoch? Natomiast przed Ingą (Małgorzata Socha) nowe wyzwanie zawodowe. Czy sprosta wymaganiom Zuzy (Anita Sokołowska)?


Inga (Małgorzata Socha) w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku.

Wspólna praca Ingi i Zuzy początkowo układa się bardzo bobrze. Wszystko jednak zmienia się przy pierwszym poważniejszym potknięciu Ingi, gdy Zuza krzyczy na przyjaciółkę: – Nie bądź taką mimozą – i ośmiesza przy współpracownikach.

Przed powrotem do Danii Michał (Marcin Rogacewicz) organizuje romantyczną kolację w domu. Patrycja (Joanna Liszowska) jest bardzo pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) odkrywa, że matka Pawła ma romans z młodym mężczyzną. Maria (Ewa Kasprzyk) chce, aby Paweł (Bartek Kasprzykowski) napisał jej pozew rozwodowy oraz nalega, by poznał jej nowego partnera, Gabriela (Bartosz Waga).

Siódmy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek, o godzinie 21:05 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>