www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przyjaciółka Hannah Montana śpiewa!

Emily Osment do niedawna znana była głównie jako Lilly Trascot z emitowanego w stacji Disney Channel kultowego dla młodych serialu „Hannah Montana” (nie tylko dla młodych, skoro nominowanego do nagrody Emmy!). Teraz objawia nam swoje drugie – wokalne – oblicze!

Emily, która urodziła się w roku 1992, w bardzo muzykalnej rodzinie i już w dzieciństwie najpierw zaczęła naukę gry na pianinie i gitarze, a niedługo potem zabrała się za pisanie tekstów piosenek. teraz wydaje pierwszą solową płytę!

Emily jest współautorką wszystkich utworów, które znajdą się na nowym albumie „Let’s Be Friends” (ZOstańmy przyjaciółmi). Producentem jest Nellee Hooper -producent Madonny, U2 i Massive Attack. Obecnie piosenkarko-aktorka, znana również z ról w filmach „Mali Agenci 2”, „Mali Agenci 3-D” i „Hannah Montana: Film” wybrała się w trasę promującą swój nowy materiał oraz swoją płytę EP pt. „All The Right Wrongs”, która w drugiej połowie ubiegłego roku zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard Heatseeker, na której utrzymywała się przez kolejnych 31 tygodni.

Pierwszy solowy album Emily pojawi się 18 października nakładem Virgin Records / Wind Up, a do czasu premiery… pooglądajcie sobie Emily – jej teledysk do pierwszego singla z płyty „Let’s Be Friends” znajdziecie zaś tutaj.

aka

ede472-001-mf


Wpisz komentarz

  1. 8 listopada 2010 18:16

    goszcz:

    lili ładna jest

Podobne posty:

/* */?>