www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przyjaciółka Górniak: Edyta dostaje pod d*pie!

Show-biznes to ciężki kawałek chleba. Wbrew pozorom.

Gdy Edyta Górniak rozstała się ze swoim mężem, Dariuszem Krupą, który pełnił jednocześnie funkcje jej menadżera przez pewien okres sama zajmowała się swoimi interesami. Ale długo nie udało się jej tego pociągnąć. To zbyt wiele by po rozstaniu z mężem, dać jeszcze radę w biznesem. Kilka miesięcy Górniak „przetrwała” bez menadżera. Potem to się miało zmienić. Pojawił się chętny...

Po tygodniach rozmów zaproponował, żeby nagrała płytę w stylu „wczesnego Michała Wiśniewskiego”, a w ogóle to zyskami z jej pracy podziela się „sprawiedliwie”: on 70 procent, ona – 30. (czytamy w Vivie)

Choć nie pada żadne nazwisko, można się domyślić o kogo chodzi. Pamiętacie kto przez krótki czas był wtedy jej menadżerem?

Z tej współpracy nic nie wyszło. Jak wiemy menadżerka Edyty ostatecznie została Maja. Tak, ta Maja Sablewska. Na szczęście ich współpraca układa się bardzo dobrze. Jednak przyjaciele Edyty Górniak nie mają wątpliwości. Ona zawsze będzie wykorzystywana przez ludzi.

Jedna z jej przyjaciółek podsumowuje:

Ona otwiera serce, a ludzie widzą w niej biznes. Wykorzystują ją. Edyta, gdy kogoś poznaje, daje kredyt zaufania, w niektórych przypadkach mówi nawet o „kosmicznym porozumieniu, „wielkiej chemii”. Potem przychodzi rzeczywistość. Przy współpracy jest ufna, nie ustala warunków na początku, potem dostaje po dupie…

GORNIAK_EDYTA

GORNIAK_EDYTA_SABLEWSKA_MAJA

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>