www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przybylska zaliczyła wpadkę

To była wpadka”- mówi Przybylska o swojej ostatniej ciąży.

Aktorka postanowiła opowiedzieć prasie swoje sekrety. Wyznała, że nie była gotowa na kolejne dziecko. Chciała trochę odpocząć, jednak los postanowił inaczej.

„Prawdę mówiąc, to była wpadka. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nie byłam zachwycona. Chciałam odpocząć od pieluch. Ale Jarek, mój ukochany, się ucieszył. I rzeczywiście, mały Jasiek odświeżył nasz związek. Po dziesięciu latach nic nie jest tak, jak na początku, popadasz w rutynę. A tu znów fajnie zrobiło się między nami. „Może, kochanie, zrobię ci herbaty, tyle razy wstawałaś w nocy do dziecka”, słyszę od mojego mężczyzny. Po pierwszej ciąży przekonałam się, że natura jest dla mnie łaskawa. Paradoksalnie dzieci pomagają mi szybko wrócić do formy. Tyle mam przy nich roboty, że szybko gubię kilogramy. Nie martwię się więc, że coś mi obwiśnie. Ale byłabym hipokrytką, gdybym powiedziała, że nie boję się starości. Boję się, jednak nie dlatego, że nie dostanę roli. Martwię się, że nie będę już tak atrakcyjna dla mojego faceta, że przestanę go pociągać”– wyznała w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Aktorka stwierdziła także, że na razie nie ma czasu na pracę na pełen etat. Z tym musi poczekać aż jej partner zakończy karierę piłkarza. Rodzina jest dla niej najważniejsza, dlatego teraz bardzo uważnie przygląda się propozycjom pracy. Czy kiedykolwiek wróci do zawodu?


Wpisz komentarz

  1. 12 sierpnia 2011 11:05

    Anna:

    Jest bardzo szczera.

Podobne posty:

/* */?>