www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przybylska: „To jest film jest dla kobiet o mocnych nerwach”

Już 11 stycznia piękną Annę Przybylską zobaczymy w nowej, zaskakującej roli. W thrillerze „Sęp” zagra trenerkę kickboxingu, której siły mógłby pozazdrościć niejeden facet. Ale uwaga, jak przekonuje aktorka – „Sęp” to thriller nie tylko dla mężczyzn – „jest także dla kobiet o mocnych nerwach! To jest kino skierowane do tych, którzy lubią dobrą rozrywkę”.

Grana przez Annę Przybylską – Natasza, to połączenie przeciwieństw. Z jednej strony delikatna, wrażliwa i bardzo kobieca, z drugiej twarda i  niezależna w opiniach. Męskie cechy jej charakteru współgrają z niezwykłą zmysłowością i sex appealem.

W filmie „Sęp” Przybylskiej partneruje Michał Żebrowski, który gra asa wydziału wewnętrznego policji. Świetna obsada, to niewątpliwie olbrzymi atut filmu. „To cała plejada świetnie nakreślonych postaci, zarówno dobrych i złych” – mówi Przybylska. W głównych rolach zobaczymy Daniela Olbrychskiego, Piotra Fronczewskiego,  Mirosława Bakę, Andrzeja Grabowskiego, Andrzeja Seweryna, Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską oraz Przemysława Sadowskiego.

„Jak pierwszy raz przeczytałem scenariusz powiedziałem sobie – mocne, sensacyjne kino. Myślę, że czegoś takiego jeszcze nie było” – powiedział Paweł Małaszyński, który odtwarza jedną z głównych ról. „Puenta jest absolutną niespodzianką, kiedy czytałem scenariusz nie mogłem się doczekać następnej sceny” – dodał Daniel Olbrychski.

Akcja „Sępa” zaczyna się kiedy, w centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie zamiast pomóc w wyjaśnieniu tajemniczych zaginięć, wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

 

 

Sęp – poznaj równanie nieśmiertelności
Już od 11 stycznia w kinach


Wpisz komentarz

  1. 19 października 2013 17:17

    mulberry bag:

    The paper notes that the fashion pack do not list a single hobby or leisure activity amongst them, preferring to list their career achievements, shop openings and collection launches.

Podobne posty:

/* */?>