www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przybylska o swojej chorobie!

Ania Przybylska jest załamana ilością plotek, które pojawiły się na jej temat. Dlatego postanowiła zabrać głos!

Po tym jak aktorka znalazła się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku i została poddana operacji usunięcia guza trzustki, nie przestają jeździć za nią paparazzi. Chora Ania Przybylska jest już bardzo zmęczona całą sytuacją…

 

Opiekują się mną cudowni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna. Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii – komentuje Ania Przybylska na łamach magazynu „Grazia”. – Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom. Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię.

Ania Przybylska musi też ciągle odmawiać propozycjom opowiedzenia na łamach prasy o swojej chorobie.

Nie pozwalam okradać się z prywatności. Nigdy nie lansowałam się na kolejnych ciążach, nie pozowałam z gołym brzuchem na okładce, nie zapraszałam paparazzi na ustawki pod domem czy pod szkołę dzieci. Nie lansowałam się też na chorobach ani na osobistych tragediach. Teraz również nie zamierzam komentować spekulacji mediów na temat mojego stanu zdrowia. To moja prywatna sprawa.

Aktorka nie wyklucza, że pewnego dnia opowie o swojej chorobie. Zaznacza jednak, że zrobi to tylko wtedy, jeśli ta historia miałaby komuś pomóc.

Na swoich własnych warunkach – zaznacza Ania. – To ja zdecyduję kiedy i gdzie o tym opowiem. A teraz proszę, żeby uszanować moją decyzję. Nie chcę, żeby moja córka czytała w gazetach o tym, co rzekomo się ze mną dzieje. Nie chcę, żeby moi znajomi, rozsiani po całej Polsce, codziennie po kolejnych nieprawdziwych publikacjach zamartwiali się o mnie. Sama chcę im to wyjaśniać – mówi Ania.

Aktorce życzymy powrotu do zdrowia!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>