www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przez „Taniec…” nie może spać!

Kacper Kuszewski z odcinka na odcinek tańczy coraz lepiej. Aktor jednak przyznaje, że… nie radzi sobie z tremą!

Aktor próbował już swoich sił w show „Jak oni śpiewają”, wydawać by się więc mogło, że z tremą radzi sobie nieźle. Niestety, Kacper Kuszewski przyznaje, że presja ciążąca na nim jest tak wielka, że z przejęcia… nie dosypia!

– To ogrom emocji! Przed rozpoczęciem treningów wiedziałem, że czekają mnie wielkie skoki adrenaliny, ale powtarzałem sobie w duchu: „Wyluzuj, bez napinki”. Nie do końca mi się to udało- z nadmiaru emocji i tremy przed występami na żywo budzę się codziennie godzinę wcześniej niż zwykle. I to bez budzika!– wyznał przejęty Kacper Kuszewski w rozmowie dla „Expressu Ilustrowanego”.

Aktor przyznał też, że nie radzi sobie ze stresem, a spory w tym udział ma jego taneczna partnerka, Anna Głogowska: – Ania jest cudownym człowiekiem, ale bardzo wymagającą trenerką. Nigdy nie odpuszcza- mówi Kacper Kuszewski- Dlatego czasem zdarzają się momenty frustracji. Taniec to mieszanina emocji.

Przyznać jednak trzeba, że dla serialowego Marka trema i frustracja działają mobilizująco, gdyż aktor zbiera od jurorów najwyższe noty!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>